مخالفت رسمی سپاهان با محل برگزاری فینال جام حذفی

باشگاه سپاهان با ارسال نامه‌ای به سازمان لیگ مخالفت خود را با برگزاری فینال جام حذفی در ورزشگاه سردار آزاگان قزوین اعلام کرد.

مخالفت رسمی سپاهان با محل برگزاری فینال جام حذفی

به گزارش شهرک صنعتی هرمزگان؛ تیم فوتبال سپاهان شب گذشته (شنبه) توانست با نتیجه 2 بر یک گل‌گهر سیرجان را در مرحله نیمه نهایی جام حذفی شکست دهد و به فینال این رقابت‌ها برسد.

در پی اعلام سازمان لیگ مبنی بر انتخاب ورزشگاه سردار آزادگان قزوین جهت برگزاری مسابقه فینال جام حذفی، مهدی آذربایجانی مدیرعامل باشگاه سپاهان با ارسال نامه‌ای به رئیس سازمان لیگ، مخالفت باشگاه را اعلام کرد.

متن نامه به این شرح است:

جناب آقای بهـاروند ریاست محترم سازمان لیگ برتر فوتبال کشور با سلام

احتراماً، باتوجه به اینکه محل برگزاری فینال مسابقات جام حذفی کشور که قرار است فی مابین تیم‌های سپاهان و مس رفسنجان در روز پنجشنبه 1403/03/31 برگزار و ورزشگاه سردار آزادگان قزوین جهت برگزاری این مسابقه اعلام شده است، به استحضار می‌رساند این باشگاه بنا به دلایل ذیل مخالف برگزاری این مسابقه در این ورزشگاه می‌باشد و از جنابعالی درخواست دارد که این مسابقه در ورزشگاه آزادی برگزار گردد.

1.شهر قزوین دارای فرودگاه نمی‌باشد و تیم فوتبال این باشگاه مجبور است نسبت به اعزام به تهران و سپس توسط اتوبوس دو ساعت به شهـر قزوین عزیمت نمایند.

2.ورزشگاه مذکور دارای چمن نامطلوب بوده و باتوجه به فرسایشی بودن لیگ جاری امکان آسیب دیدگی فراوان بازیکنان شود و این در حالی می‌باشد که تیم مذکور می‌بایستی 45 روز بعد از این مسابقه در پلی‌آف لیگ نخبگان مسابقه خود را برگزار نماید.

3.باتوجه به اینکه هواداران محترم تیم سپاهان خواستار تماشای مسابقه مذکور در محل ورزشگاه هستند، لذا ایاب و ذهاب نامبردگان به شهر قزوین بسیار سخت می‌باشد.

4.باتوجه به اعلام دبیرکل محترم فدراسیون فوتبال در یکی از برنامه‌های تلویزیونی جهت استفاده VAR جهت این مسابقه، به استحضار می‌رساند ورزشگاه مذکور فاقد این فناوری می‌باشد.

در پایان استدعا دارد دستور و هماهنگی فرمائید مسابقه مذکور در محل ورزشگاه آزادی تهران برگزار گردد.

از بذل عنایتی که می‌فرمائید صمیمانه سپاسگزاریم.

مهدی آذربایجانی مدیرعامل باشگاه سپاهان

258 258

دیدگاهتان را بنویسید