محمود صادقی: قول می دهم صدای مردم در حاکمیت باشم/ هنوز روزنه های امید به آینده وجود دارد

داوطلب نامزدی انتخابات ریاست جمهوری گفت: به دلیل آگاهی از محدودیت های موجود تصمیم به شرکت در اتخابات ریاست جمهوری پیش رو گرفته ام .

محمود صادقی: قول می دهم صدای مردم در حاکمیت باشم/ هنوز روزنه های امید به آینده وجود دارد

به گزارش شهرک صنعتی هرمزگان، محمود صادقی پس از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران گفت: ایران سرزمین فرصت ها و منابع کم نظیری است. فرصت هایی که می تواند با مدیریت صحیح هر کشوری را به ملتی توسعه یافته و عزتمند تبدیل کند اما کشور ما در حال حاضر با چالش ها و بحران های متعددی رو به روی است که این چالش ها عمدتاً ریشه در نظام حکمرانی دارند نه تنها فرصت های پیشرفت را از بین برده بلکه باعث ناکامی و نا امیدی ملت ایران در رسیدن به آرمان های متعالی انقلاب اسلامی شده است.

او ادامه داد: ریشه این مشکلات به طور خلاصه در روی گردانی نظام تصمیم گیری های اساسی کشور از دانش و خرد، پشت کردن به تولید ملی و بی توجهی به عدالت است که این کج کارکردی و سیاست های نادرست منجر به شکل گیری و ریشه دواندن یک سیستم رانتی و ویژه خوار در کشور شده که منافع خود را در حذف و ستیز دنبال می کند و نیروهای انسانی دانا و دانشمند و کار بلد را به حاشیه رانده و سرمایه های کشور را فراری داده است.

دیدگاهتان را بنویسید