عارف در گفتگو با خبرآنلاین: نه فرصت اشتباه داریم نه فرصت جبران /آینده ایران را به تنفر از گذشته گره نزنیم /انتخاابت ۱۵ تیر سرنوشت ساز است

معاون اول دولت محمد خاتمی تاکید کرد: حال ماییم و انتخابات سرنوشت‌ساز پانزدهم تیرماه که تاریخ، در خصوص چگونگی رفتار انتخاباتی همه ما قضاوت خواهد کرد.

عارف در گفتگو با خبرآنلاین: نه فرصت اشتباه داریم نه فرصت جبران /آینده ایران را به تنفر از گذشته گره نزنیم /انتخاابت ۱۵ تیر سرنوشت ساز است

به گزارش شهرک صنعتی هرمزگان، معاون اول دولت اصلاحات از همه شهروندان ایرانی خواست تا با شرکت در انتخابات ۱۵ تیر، آینده کشور را به تنفر از گذشته گره نزنند.

محمدرضا عارف در گفت‌وگو با «خبرآنلاین»، در ارتباط با انتخابات پیش‌رو، گفت: مردم عزیز ایران در اقصی نقاط کشور از شهر و روستا گرفته، با حضور مسئولانه خود در انتخابات هشتم تیرماه جاری گام مهمی در راستای حق سرنوشت خود برداشتند.

معاون اول دولت محمد خاتمی با بیان اینکه عده‌ای هم به دلایل مختلف نخواستند از این حق خود استفاده کنند، افزود: حال ماییم و انتخابات سرنوشت‌ساز پانزدهم تیرماه که تاریخ، در خصوص چگونگی رفتار انتخاباتی همه ما قضاوت خواهد کرد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: به عنوان یک شهروند و کسی که در تحولات ۴۰ ساله گذشته حضور داشتم می‌دانم فرصت اشتباه نداریم و اگر اشتباه کنیم فرصت جبران نخواهیم داشت به همین دلیل از همه مردم عزیز ایران بویژه جوانان و زنان فهیم کشورم می‌خواهم روز پانزدهم تیرماه پای صندوق‌های رأی، ندای امید به اصلاح از درون را بار دیگر بر سپهر سیاسی ایران طنین افکن کنند.

عارف در پایان تاکید کرد: سرنوشت آینده‌ی ایران عزیز را به تنفر از گذشته، گره نزنیم. از گذشته بیاموزیم و درد ایران را با شناخت درمان کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید