زندگی عجیب یک بازیگر مشهور ۵۹ ساله با درآمد نجومی/ یک آپارتمان معمولی دارد و در خیابان پرسه می‌زند تا به بی‌خانمان‌ها کمک کند

کمتر سوپراستار سینما مانند «کیانو ریوز» را می‌توان یافت که با وجود شهرت و ثروت فراوان، سبک زندگی متفاوتی با همقطاران خود دارد و به درویش مسلکی معروف است و اذعان می‌کند: «پول آخرین چیزی است که به آن فکر می‌کنم»

زندگی عجیب یک بازیگر مشهور ۵۹ ساله با درآمد نجومی/ یک آپارتمان معمولی دارد و در خیابان پرسه می‌زند تا به بی‌خانمان‌ها کمک کند

به گزارش شهرک صنعتی هرمزگان، کیانو ۵۹ ساله که با فیلم «سرعت» مطرح شد، با «ماتریکس» به شهرت رسید و اکنون با فرانچایز موفق «جان ویک» گیشه را تسخیر کرده، همواره زندگی بدور از تشریفات و عادی را به نمایش گذاشته و برخی علت آن را تحمیل رنج و سختی می دانند که در زندگی به وی تحمیل شده است.

در سه سالگی پدر اصلی کیانو خانواده را رها کرد و او با سه پدر ناتنی بزرگ شد. رویای کیانو برای تبدیل شدن به یک بازیکن حرفه ای هاکی به خاطر یک تصادف سخت از هم پاشید.

ایرنا نوشت: «ریور فونیکس» دوست صمیمی او بر اثر مصرف مواد مخدر درگذشت. خواهر کیانو به سرطان خون مبتلا است. «جنیفر سایم» شریک زندگی خود را بر اثر یک تصادف از دست داد و تنها فرزند کیانو پس از ماهها چشم انتطاری مرده بدنیا آمد.

نه محافط دارد و نه خانه لوکس و در یک آپارتمان معمولی زندگی می کند و دوست دارد پیاده در شهر پرسه بزند. حین ساخت فیلم «خانه ای روی برکه» (۲۰۰۶)، صحبت های دو دستیار لباس را شنید که یکی می گفت اگر ۲۰ هزار دلار پرداخت نکند، خانه خود را از دست می دهد. همان لحظه کیانو مبلغ لازم را در حساب بانکی او واریز می کند.

گاهی افرادی که سختی کشیده اند تمایل بیشتری برای کمک به دیگران دارند و کیانو مصداق این افراد است.

دیدگاهتان را بنویسید