تلاش برای رفع مشکلات مردم قم باید جای حواشی را بگیرد

سخنگوی شورای شهر قم با تاکید بر اینکه خدمت در شهر کریمه اهل‌بیت(س) توفیق بزرگی است، گفت: مردم درگیر بحث‌های سیاسی نیستند و ما هم باید تلاش کنیم تا مشکلات مردم رفع شود.

تلاش برای رفع مشکلات مردم قم باید جای حواشی را بگیرد

به گزارش شهرک صنعتی هرمزگان از قم، روح‌الله امرالهی سخنگوی شورای اسلامی شهر قم به همراه نرجس نیازمند رئیس کمیسیون زنان و خانواده شورای اسلامی شهر قم به مناسبت روز خبرنگار در دفتر شهرک صنعتی هرمزگان در قم حضور یافتند و با خبرنگاران به گفت‌وگو پرداختند. 

امرالهی با بیان اینکه مردم مشغول زندگی خود هستند و به بحث‌های سیاسی کاری ندارند، اظهار کرد: تلاش همه ما باید این باشد که از حواشی پرهیز کرده و به دنبال رفع مشکلات مردم باشیم. وی با تاکید بر اینکه خدمت در شهر کریمه اهل‌بیت(س) توفیق بزرگی است، عنوان کرد: انسان در هر جایی می‌تواند با انجام کار درست نزد خداوند متعال روسفید باشد، در شهرداری افراد بسیاری هستند که در خدمت به مردم پیشرو بوده و کار آن‌ها مورد رضایت خداوند است. 

  نیازمند عضو دیگر شورای شهر قم نیز طی سخنانی با تاکید بر اینکه خبر و اطلاع‌رسانی یک رسالت مهم است، اظهار کرد: خبرنگاران در رفع مشکلات مردم مسیر سختی را پیش‌رو دارند.

وی با بیان اینکه خبرنگاران از همه موضوعات جامعه اطلاع دارند، گفت: خبرنگاران چشمان ناظر هستند که می‌توانند از مشکلات و مسائل شهر آگاه شده و این مسائل را به اعضای شورای شهر و دیگر مسئولان منتقل کنند. پایان پیام/78023

دیدگاهتان را بنویسید